Vajza e Sabianit ‘sulmon’ Einxhelin: Po përmbahem mos të them diçka më tepër!

 

Vajza e Sabianit, Kejsi Medini, e cila suporton në çdo moment babin e saj dhe sidomos tani gjatë eksperiencës së tij në “Big Brother VIP”, ka reaguar pas ‘tensioneve’ të krijuar mes babait të saj dhe moderatores Einxhel!

Advertisement
Elton Redi Autogas Banner

Kur i ati ka debate, padiskutim që çdo ‘armik’ i tij brenda shtëpisë është edhe i saj! E së fundmi, Sabiani duket se nuk po shkon mirë me Einxhelin dhe teksa ka publikuar një foto të kësaj të fundit, Kejdi krahas ka shkruar:

“O Sabiano i ke bërë fantazmat me fol me vete… ah sa po përmbahem mos të them diçka më tepër”.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group