Aksident i rëndë në Bulqizë/ Ndërron jetë 17-vjeçari

 

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mesditë në Bulqizë me pasojë vdekjen e një 17 vjeçari.

Advertisement
Elton Redi Autogas Banner

Po ashtu dhe shtetasi 20 vjeçar që ishte brenda në automjet po merr ndihmën mjekesore.

Bulqizë/ Informacion paraprak

Rreth orës 17.00, në Trebisht, Bulqizë ka rënë disa metra poshtë rrugës një automjet dhe për pasojë dyshohet se ka humbur jetën shtetasi F. P., 17 vjeç, dhe është dëmtuar rëndë shtetasi E. T., 20 vjeç, cili po merr ndihmë mjekësore në spital.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes, vijojnë hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

 

 

 

 

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group