Deputeti i Lulzim Bashës i quan demokratët “serbë”

Serbë i ka cilësuar deputeti i Lulzim Bashës, Kreshnik Çollaku demokratët.

Përmes një postimi në Facebook, Çollaku shkruan:

Advertisement
Elton Redi Autogas Banner

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group