Broja dhuron spektakël, turpëron kundërshtarin dhe realizon një gol të mrekullueshëm

Sulmuesi shqiptar Armando Broja ka zhbllokuar ndeshjen e Southampton-it të tij kundër Brighton-it në minutën e 29-të.

20-vjeçari ka nxjerrë jashtë loje me një lëvizje të bukur kundërshtarin dhe ka mposhtur portierin me një goditje perfekte.

Advertisement
Elton Redi Autogas Banner

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group