Rrëfehet gruaja që shkoi me 900 burra brenda një dite: Më vjen keq që…

Një grua pretendohet se ka fjetur me 900 burra në një ditë dhe kjo ka shkaktuar jo pak habi tek njerëzit.

Sipas The Sun, ylli i filmave për të rritur Lisa Sparks e vendosi rekordin e saj në vitin 2004. Ajo kreu marrëdhënie intime me 919 burra në vetëm 7.5 orë.

Advertisement
Elton Redi Autogas Banner

Megjithatë, ajo nuk nuk kaloi një kohë të mirë dhe pranoi se ishte aq e mërzitur sa porositi McDonald’s.

“Për të qenë plotësisht transparent me të gjithë ju; kjo ngjarje është e vetmja gjë për të cilën më vjen keq që kam bërë në 21+ vitet në industrinë e pornografisë deri më sot,” tha ajo.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group