Vajza e Ledri Vulës me probleme shëndetësore, shfaqet me maskë oksigjeni

Vajza e reperit Ledri Vula dhe blogeres Sara Hoxha, Poem Blu nuk është në gjendje të mirë shëndetësore.

Ka qenë vetë Sara që ka postuar një fotografi, ku vogëlushja shfaqet me maskë oksigjeni në fytyrë.

Advertisement
Elton Redi Autogas Banner

“Nuk është më aq e frikshme”, ka shkruar ajo krahas imazhit, ku Poem duket mjaft e lodhur por që nuk ka diçka për tu frikësuar.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group