Ana biseksuale!? Përse djemtë e akuzojnë se pëlqen vajzat

Ana është përfshirë në një debat me konkurrentët  e tjerë për seksualitetin e saj.

Ata e kanë akuzuar se është biseksuale dhe se pëlqen  vajzat dhe djemtë, ndërsa vajza i ka hedhur poshtë ato.

Advertisement
Elton Redi Autogas Banner

 “Nuk jam lezbike, nuk dua të dal me Mikelën, pëlqej meshkujt, vdes për meshkujt”, tha Ana.

Gjithë debati nisi pas puthjes së famshme të shkëmbyer me Mikelën në studio, e cila sipas tyre ishte miqësore.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group