Berisha “zëvendëson” zëdhënësen e tij, ku është Floriana Garo?

Ish-kryeministri Sali Berisha është duke zhvilluar Foltoren e tij të radhës në Kuçovë.

Ndërkohë, pranë tij nuk është shfaqur drejtoresha e tij e komunikimit, Floriana Garo, por një vajzë tjetër.

Advertisement
Elton Redi Autogas Banner

Nuk dihet arsyeja e mungesës së Garos në këtë takim

Berisha “zëvendëson” zëdhënësen e tij, ku

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group