Argjendi rrëfen në Për’Puthen momentet e aksidentit të tmerrshëm

Argjendi i Për’Puthen ka rrëfyer përmes lidhjes me skype në studio momentet e aksidentit me makinë të ndodhur ditë më parë.

 Ai ka pasur vetëm lëndime të vogla, ndërsa theksoi se rripi i sigurimit i shpëtoi jetën.

Advertisement
Elton Redi Autogas Banner

“Ishte e tmerrshme, makina vetëm përplasej, rripi i sigurimit më shpëtoi jetën, sado që makina përplasej unë vetëm kisha shtrënguar timonin. Gjithçka që mu dëmtua ishte krahu dhe mbrëmë kam pasur dhimbje të shtyllës kurrizore. Ato kanë evituar një tragjedi, aksidenti mund të ishte fatal”, tha Argjendi.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group