Meridiani rrëfen humbjen e babait

Teksa po bisedonte me Valonin,Meridiani i rrëfen atij për humbjen e babait.

 “Mua para 1 viti më vdiq babai nga coronavirus.Ndonjëherë është imuniteti,trupi i njeriut që nuk e pranon.

Advertisement
Elton Redi Autogas Banner

Ishte ajo koha që nuk kishe mundësi as ta shihje,as ta varrosje.Nuk qendroi në spital as 24 orë,i dha arrest karidak,”-tha ai i prekur.

Valoni pasi dëgjoi rrëfimin e Meridianit u ndie shumë keq duke i dhënë atij ngushëllimet më të sinqerta.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group