Sabiani dhe Iliri flasin për banorin e ri

Valon Sehu është konkurenti më i ri që iu bashkua shtëpisë së “Big Brother”.

 Shumë nga banorët e kanë pritur pozitivisht ardhjen e tij ku dhe Iliri me Sabianin kanë dhënë mendimin e tyrë në lidhje me të.

Advertisement
Elton Redi Autogas Banner

“Është një djalë me këmbë në tokë”,-tha Sabiani.

“Edhe mua më pëlqen shumë,djal me gusto,mos ta marrim në sysh,”-tha Iliri.

Të shohim si do të jetë rrugëtimi i tij brenda shtëpisë.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group