Ish-deputeti socialist në zi, humb të vëllanë nga Covid-19

Ish-deputeti socialist Namik Dokle ka humbur vëllanë ditën e sotme si pasojë e virusit Covid-19.

Me anë të një postimi në Facebook, Dokle ku shkruan se i vëllai nuk mund të përballojë sëmundjen vdekjeprurëse.

Advertisement
Elton Redi Autogas Banner

Postimi i plotë i Namik Dokles:

Lamtumirë, o vëlla!

Mua më dhe kurajo, por vetë nuk e përballove dot covidin e mallkuar.

I përjetshëm kujtimi!

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group