Sherr në foltoren e Berishës ne Burrel, ndërhyn Flamur Noka dhe Klevis Balliu…

Ish-kryeministri Sali Berisha ka qene diten e sotme ne foltoren e radhës në qytetin e Burrelit, në bashkinë Mat.

Para se Berisha të mbërrinte në Pallatin e Kulturës “Shefqet Doda”, disa militantë kanë pasur përplasje me njëri-tjetrin.

Advertisement
Elton Redi Autogas Banner

U desh ndërhyrja e Flamur Nokës dhe Klevis Balliut që të qetësohej situata.

Sa i përket takimit, entuziazmi ishte shumë i madh ku përveçse në sallë kishte edhe jashtë simpatizantë.

https://youtube.com/shorts/-YT7GQY0eHU?feature=share 

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group