Aksidenti tragjik në Bullgari/ Këta janë 10 anëtarët e familjes Jahiu që humbën jetën sot

Aksidenti tragjik që ndodhi në orët e para të ditës së martë në Bullgari, në të cilin humbën jetën 46 persona, konsiderohet si aksidenti më i rëndë automobilistik që ka ndodhur në 10 vjetët e fundit në Evropë.

Ne ate aksident  humben jeten ne 46 persona, ne mesin e tyre me shume femije.Prej tyre edhe 10 antaret e familjes Jahiu nga Morana.

Advertisement
Elton Redi Autogas Banner

Asnjëherë nuk e kishin menduar,që kjo selfi do të jetë e fundit në jetën e tyre !
Këta janë 10 anëtarët e familjes JAHIU nga MORANA e komunës STUDENIÇANIT !

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group