E pabesueshme/ Futbollisti largohet përfundimisht nga kombëtarja

Taulant Xhaka largohet përfundimisht nga kombëtarja shqiptare. Në një postim në “Instagram” mefsushori ka falënderuar të gjithë tifozët për këtë eksperiencë. Xhaka shkruan se ky ishte vendimi më i vështirë për të, por është koha që t’i japë mundësi brezit të ri.

Ai u shpreh shumë krenar që veshi fanellën kuqezi dhe se ishte një ëndërr e bërë realitet. Xhaka falënderon të gjithë trajnerët me të cilët ka punuar, FSHF-në si dhe të gjithë dashamirësit e futbollit.

Advertisement
Elton Redi Autogas Banner

Letra e plotë në foton e dytë në Instagram:

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group