“Nuk lahesh dy herë në të njëjtin lum” Berisha: Unë u lava 2 herë e do të lahem edhe njëherë tjetër

Nga Berati, ish-kryeministri Sali Berisha u shpreh se me besimin te Zoti dhe te demokratët, nisma e tij në PD do t’ia dalë.

Ai tregoi një moment nga viti 1997 gjatë një takimi të presidentit Rrugova, duke theksuar se është larë dy herë në të njëjtin lum dhe do ta bëjë edhe njëherë të tretë.

Advertisement
Elton Redi Autogas Banner
  • BerishaEdhe unë kam besim te ju dhe te Zoti se do t’ia dalim. Në vitin 1997, presidenti Rrugova takoi një nga njerëzit më të rëndësishëm në botë dhe i thotë se “ne na ka ndihmuar shumë Berisha” ia i kthehen se në ujërat e një lumi nuk mund të lahesh dy herë. Në fakt, me ndihmën e zoti dhe tuajën, unë u lava dy herë dhe do të lahem edhe një herë tjetër. Kështu që do t’ia dalim!
Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group