Shqipja përlotet mes emisionit, ja arsyeja

Në Trotuar këtë javë u trajtua tema: “Jetesa me prindërit e partnerit”.

E ftuara e kësaj jave, Shqipe Hysenaj tha me lot në sy se ajo po përpiqet shumë të tregoj kujdes për prindrit e saj.

Advertisement
Elton Redi Autogas Banner

“Unë, Manush, po përpiqem të shijoj sa më shumë jetesën me prindrit e mi tani që i kam, pasi e di se më vonë do të pendohem që nuk iu kushtova kohë”, tregoj ajo e përlotur. Nga ana tjetër batuta e Bled Manes e preku atë, sa e bëri të linte studion.

Mysafir në këtë puntatë, aktori Ledio Lako u shpreh se nëna mund të jetë faktori divorci për shkak të xhelozisë që mund të ketë ndaj të birit.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group