Fjolla Morina shkon dhe voton: Ndoshta mundet t’i futem politikës!

Këtë të dielë po mbahen zgjedhjet lokale në Kosovë.

Përveç qytetarëve, të drejtën e votës e kanë shfrytëzuar edhe disa prej emrave të njohur të estradës, të cilët kanë kryer obligimin tyre qytetarë edhe në këto zgjedhje.

Advertisement
Elton Redi Autogas Banner

Këngëtarja Fjolla Morina ka votuar në Fakultetin e Filologjisë në Prishtinë, ndërsa në një prononcim për mediat këngëtarja tha se e ka kryer obligimin e saj qytetare dhe shpreson që Kosova të bëhet një shtet më i fortë se Shqipëria, madje ajo ka folur edhe për ambiciet e saj për t’u futur në politikë.

“Ka raste qe e kam menduar, por më mirë jo. Ndoshta mundet me ndodhë ndonjëherë më vonë, pse jo”, ka thënë ajo.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group