Semi pëlqen Donaldin? Bora Zemani reagon për herë të parë

Aktori Donald Veshaj dhe këngëtarja Semi Jaupaj janë përfolur kohët e fundit se po nisin një romancë brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Ata kanë qenë miq që nga jashtë për shkak të moderatores Bora Zemani, e cila pak kohë më parë i dha fund lidhjes me aktorin Donald Veshaj, ndërsa tashmë ky i fundit shihet shumë i afruar me Semin, teksa po përjetojnë në eksperiencë të paharrueshme në shtëpinë e BBV.

Advertisement
Elton Redi Autogas Banner

Ata kanë deklaruar se marrëdhënia e tyre është shoqërore, të paktën kështu pohojnë ata!
Mirëpo, mediat dhe komentet në rrjetet sociale, mendojnë se ata kanë më shumë se ndjenja shoqërore për njëri-tjetrin.

Lidhur me këtë situatë, ka reaguar për herë të parë dhe Bora Zemani, e cila thotë se nuk dyshon kurrë tek Semi Jaupaj.
Më poshtë reagimi i plotë i Bora Zemanit

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group