Korçari bën deklaratën e fortë/ “Luli mirë që më ndau nga Partia, por më ndau dhe nga familja”

Ilir Vrenozi, ​korçari më i famshëm ka surprizuar ish-kryeministrin Sali Berisha në foltoren e radhës me një dhuratë speciale, një fotografi të madhe të futur në “kornizë me dy miqtë e doktorit”.

Duke krijuar të qeshura mes të pranishmëve në ‘foltore’, Vrenozi i tha Berishës se Luli jo vetëm që e ndau nga partia por edhe nga familja.

Advertisement
Elton Redi Autogas Banner

Venozi: Mirëmbrëma doktor, të vij një cikë aty? Kam një fjalë për ty: Luli le partinë që po përçan por edhe djali im nuk është këtu. Unë i thash do vish tek Berisha, më tha para dy ditësh që do të vij sot nuk është këtu, sepse Luli mirë që po na ndan nga partia por na ndan edhe nga familja. prandaj i bëj thirrje që të bashkohemi.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group