Tragjike/ Humb jetën 22-vjeçari shqiptar në Itali, e dashura e tij në luftë për jetën,

Një aksident tragjik në Itali i ka marrë jetën një 22-vjeçari me origjinë shqiptare.

Mediet fqinje raportojnë se ka mbetur viktimë ka mbetur i riu Rikardo Kahuqi, i cili ishte rezident në San Gemini të Italisë.

Shqiptari ka qenë duke udhëtuar bashkë me të dashurën e tij, kur ka humbur kontrollin e motorit dhe është përplasur me një kamion, duke përfunduar në anën tjetër të rrugës.

foto galeri

foto galeri

foto galeri foto galeri

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement