‘Rri vetëm te strofulla e Donaldit’, banorët e ‘Big Brother’ kanë kritika për sjelljen e Semit

Raporti i Donaldit me Semin ka tërhequr vëmendjen e publikut, por edhe të banorëve, të cilët së fundmi kanë komentuar këtë afrimitet mes tyre.

Iliri, Fifi, Arditi dhe Paloma në dhomën e dënimeve kanë komentuar sërish sjelljen e Donaldit, por nuk kanë lënë pas as atë të Semit në lidhje me aktorin e humorit.

Sipas banorëve, marrëdhënia me Donaldin do ta penalizojë Semin. Ato thonë se këngëtarja është gjithë kohës pas Donaldit dhe është e përqendruar vetëm te ai.

Pjesë nga biseda:

Paloma: Semi deri diku rri aty, mbyllet në atë strofullën e vet me Donaldin edhe s’…’

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement