Nuk humb më kohë, Paloma nis të thumbojë Donaldin

Spektaklin e të martës mbrëma, publiku zgjodhi si një nga të preferuarit Palomën, duke i thënë kështu automatikisht imunitet për javën në vazhdim.

Paloma u shpreh se nuk e priste aspak këtë gjë por nga ana tjetër ky vendim i shërbeu për të kuptuar se cili nga banorët e dëshiron praninë e saj në atë shtëpi dhe kush jo.

‘’Sapo dëgjova emrin tim pash banorët, nuk e harroj fytyrën e Donaldit. Kisha mendim tjetër për të por më zhgënjeu shumë’’,- tha Paloma.

Ka qenë edhe Donaldi i cili pas shfaqjes i ka thënë Palomës se në vend të saj, preferencën e publikut priste që ta siguronte Sabiani.

Pas përfundimit të dënimit të tyre si pasojë e thyerjes së rregullave të ‘’Vëllait të Madh’’, Paloma nuk priti gjatë për të thumbuar të riun:

Paloma: Hë, ke ndonjë parashikim tjetër?

Donaldi: Jo, por sapo ikët ju, të gjithë filluan të kërcenin rreth krevatit të Palomës.

Paloma: Normal, ju bë qejfi juve që ika unë.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement