Nuk u panë për dy ditë, Graniti i shpreh mallin Fifit me trëndafila dhe qirinj

Tash prej ditësh shtëpia më e famshme në Shqipëri ka hapur dyert për banorët vipa.

Pak ditë kanë kaluar por romancat e para kanë nisur. Graniti dhe Fifi duket sikur janë drejt një romance mjaft të bukur.

Së fundmi Graniti e ka suprizuar këngëtaren, pasi kjo e fundit ishte prej dy ditësh në dhomën e dënimit. Meqënëse kishte dy ditë pa e parë, modeli nga Kosova ka ndezur qirinj në krevatin e Fifit.

Kjo i ka emocionuar të gjithë, por më së shumti këngëtaren. Pas kësaj dyshja, kanë shkëmbyer puthje me njëri tjetrin dhe janë parë shumë të afërt.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement