Ish konkurrentja e ‘Përputhen’ zhvishet live në mes të emisionit

Mbrëmjen e djeshme në D-Night ndodhi e papritura me Lulin.

“Pyete Lulin nuk ka ftohtë me xhinse të grisura në mes të natës?”, ishte mesazhi ngacmues kundwedrejt ish konkurentes se Perputhen.

 

Luli: Bëj 3 muaj plazh ndaj nuk kam ftohtë, kam veshur bluzë me mëngë te shkurtra.

Luli është zhveshur menjëherë. Hoqi xhaketën për të treguar se si është zhveshur,dhe ashtu me stilin e saj modernë ndezi qendrën e Tiranës me kërcimin e saj.

Për më shumë ndiqni videon:

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement