Era Istrefi na ‘prezanton’ me shtëpinë e re dhe ndjekësit mbeten pa fjalë

Këngëtarja me famë botërore, Era Istrefi ka publikuar ditën e djeshme një foto në Instagram ku duket se ka blerë një shtëpi te re.

Ajo ka prezantuar disa nga ambjentet e shtëpisë luksoze me një oborr të madh dhe një pishinë .

“Shtëpia ime e re”, ka qenë përshkrimi i këtyre fotografi duke bërë që të marrë urime të shumta edhe nga miqtë e fansat.

Ndërkohë, më pas ajo ka publikuar një video teksa shfaqet duke bërë ‘tëerk’ dhe ka marrë qindra pëlqime nga fansat.

Vila luksoze duket të ketë ardhur nga përfitimet e mëdha në muzikë, meqë është njëra nga artistet më të suksesshme në treg.

Ajo tani është duke përgatitur një album të ri për të bërë rikthimin pas një kohe të gjatë.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement