Edi i kërkon falje Adës pas shumë ofendimeve

Edi i ka kërkuar falje Adës këtë puntatë të Për’puthen pas shumë ofendimeve.

“Unë gabimet i shoh shumë vonë dhe dua që t’i kërkoj Adës falje shumë për atë ofendim që i kam bërë. Nuk e di se cili kam qenë ato dit. Dua t’i kërkoj falje për gjithë ofendimet që i kam thënë”, tha Edi.

“Faljen e pranoj por vetëm për respekt por nuk dua më as t’i flas asgjë”, tha Ada

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement