E shtrirë në divan duke…/ Arta Nitaj zhvishet në Dubai, publikon pamjen përvëluese

Arta Nitaj nuk po ndalet së ekspozuari trupin e saj.

Nga pushimet luksoze në Dubai, ajo kujdeset se si të jetë në qendër të vëmendjes.

Zeshkanja ndau një imazh e shtrirë në divan, teksa ka pozuar në bikini.

Nga atje, u kujdes t’i ngrejë temperaturat duke reklamuar trupin e saj që padyshim është për çdo lëvdatë.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement