Ish-konkurrentja e “Big Brother” do bëhet nënë!

Edhe pse kanë kaluar shumë vite nga “Big Brother 1” sërish ka një kuriozitet të madh rreth ish-konkurrentëve.
Ilda Gega, ish-banorja e këtij edicioni që me siguri e kujtoni për sherrin e parë live me një tjetër konkurrente të quajtur Mardiola, është në pritje të ëmbël!

Bukuroshja ka publikuar një foto në Instagram ku bie në sy barku i saj i rrumbullakosur ku ka shkruar “Who runs the world? Girls!”. Me këtë shprehje, mesa duket ajo ka konfirmuar edhe gjininë e fëmijës që shumë shpejt pritet të vijë në jetë.


Ilda jeton në SHBA prej vitesh, ku dhe ka gjetur gjysmën e saj më të mirë, Christopher. Ata kanë një djalë së bashku.

Ajo nuk pati mundësinë që të qëndronte në “Big Brother”, mirëpo Ilda mbahet mend në të gjithë fansat e këtij edicioni si një ndër gocat më të bukura aty brenda.

Kujtojmë se ajo i ka dhënë fund beqarisë para pak vitesh ku bujë të madhe bëri dasma e saj.

Ilda dukej e mrekullueshme e veshur me një fustan mjaft elegant në ngjyrë kremi që i tregonte dekoltenë elegante! Në kërcimin e saj tradicional me partnerin Christo, Ilda duket se po e shijonte shumë këtë ditë, teksa kërcente napolonin mbi supet e të afërmve.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement