Edhe Sara Hoxha bëhet pjesë e industrisë së muzikës?!

Sara Hoxha pa dyshim që ëshët kthyer në një nga blogeret më të komentuara në showbizin shqiptar.

Ajo njihet gjerësisht nga ndjekësit edhe si partnerja e Ledri Vulës me të cilin ka një vajzë, Poem Blu.

Sara ëshët mjaft aktive në rrjet socilale duke publikuar foto dhe video nga përishmëria e saj dhe mund të themi me bindje se ëshët mjaft ‘cool’.

Por përpos të gjithave, Hoxhën e kemi parë në shumë role, si partnere, mike, nënë, kuzhiniere, por asnjëherë nuk e kishim parë si një këngëtare.

Këtë herë ajo i kaloi të gjitha pritshmëritë pasi ka postuar një InstaStory të një shtëpie muzike, por në postin e rradhës ajo shfaqet me kufje para një mikrofoni, duke kënduar. Në shkrimin e fotos thuhej:

“Duke ndryshuar karrierën e saj, kini vëmendje!”

Jemi kuriozë të dimë se si do të rezultojë e gjitha e nëse këto postime do të dalin të vërteta. Ndoshta mund të kemi dhe një bashkëpunim mes çiftit më të përfolur e të ndjekur në vend, Sara-Ledri.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement