“Duke i bërë hallvan vetes”/ Shpërthejnë memet ndaj Lul Bashës

Situata në Partine Demokratike sa vjen e rëndohet. Situate e krijuar qe ne momentin ku ish kryeministri Sali Berisha ka nisur te mbaje foltore ne te gjithe vendin.

Lufta mes demokratëve dhe zhvillimet e fundit në vend, kanë ndezur fantazinë e rrjetit.

Me poshte mund te ndiqni disa nga memet

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement