Arbana Osmani na prezanton më çmimin marramendës që shpnzoi për një palë sandale

Ditën e djeshme u zhvillua spektaklii radhës së ‘Big Brother Vip’ ku vëmendjen më të madhe e mori look-u i Arbana Osmanit.
Ajo kishte veshur një fustan në ngjyrë vishnje që i theksonte linjat trupore dhe një palë sandale të markës së njohur ‘Alexandre Vauthier”.
Me një kërkim të thjeshtë në internet, vihet re se ato kushtojnë plot $1,064.
Ajo ka zgjedhur versionin rozë të tyre, të cilat kanë edhe kristale në pjesën e sipërme.
Moderatorja u komentua shumë në mediat rozë lidhur me veshjen që zgjdodhi mbrëmëm pasi ën të vërtetë shkëlqente nga koka të këmbët.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement