A janë frymëzuar nga kryeministri Rama burrat me mjekër? Ja çfarë thonë qytetarët

Në Shqipëri vitet e fundit burrat dhe djemtë shqiptarë duket se kanë adoptuar modën e  mjekrës.

Një trend që e ndjek edhe kryeministri i vendit, Edi Rama

Por a janë frymëzuar qytetarët  nga Rama për sa i përket stilimit të mjekrës, apo është thjesht modë që preferohet nga të gjithë.

Kjo ishte tema e rubrikës Vox Pop me Enkin sot në emisionin “Ditë e Re”në Rtv Ora.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement