Tom Cruise ka bërë ndërhyrje kirurgjikale? Fansat thonë ‘PO’

Në moshën 59-vjeçare, Tom Cruise është një nga heronjtë më të qëndrueshëm të listës A të Hollivudit.

Por së fundmi, aktori ka surprizuar adhuruesit e tij pasi dukej shumë ndryshe teksa po shijonte lojën 2 të Serisë së Divizionit të Ligës Kombëtare në San Francisko.

[Ndryshimi i fytyrave: Tom Cruise ndez reagime në Twitter me pamje të ndryshme në ndeshjen 2 të Serisë së Divizionit Kombëtar në San Francisko të Shtunën në mbrëmje]

Por ajo që ka tërhequr vëmendjen është pamja e ndryshuar e yllit hollivudian.

Megjithëse, përdoruesit e rrjeteve sociale spekulojnë se shkak i këtij ndryshimi mund të jetë shtimi në peshë, shumë të tjerë pretendojnë se aktori mund të ketë bërë ndërhyrje.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement