Qytetari nga Kosova entuziazmon Foltoren: Berisha dhe Rugova!

Foltorja e Kukësit u ndez akoma më shumë kur fjalën e mori edhe një qytetar i Kosovës.

Ai kishte udhëtuar drejt Kosovës për të marrë pjesë në Foltore.

 

Qytetari tha se ai beson se dy burra shteti ka nxjerrë shqiptaria, Berishën në Shqipëri dhe Rugovën në Kosovë. Fjala e tij u prit me duartrokitje.

Më pas ai u ngjit në skenë dhe u takua me liderin historik demokrat, Sali Berisha.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement