‘Prisja diçka më të madhe’ Stresi tregon hapur pakënaqësitë ndaj ‘BB-VIP’

‘Big Brother Vip’ ka startuar para disa ditësh me trasmetimin e tij dhe konkurrentët janë komentuar shumë gjatë kësaj kohe.

Mirëpo, edhe pjesa tjetër e ‘vipa-ve’ jashtë shtëpisë kanë filluar të tregjnë hapur qëndrimet e tyre rreth konkurrntëve dhe formatit.

Së fundmi një reagim lidhur me këtë e ka bërë edhe reperi shqiptar, Arkimed Lushaj – Stresi.

Artisti i njohur duket të jetë i pakënaqur me Big Brother VIP, megjithëse nuk ka bërë ndonjë definim konkret.

“Prisja diçka uou në këtë Big Brother VIP”, ka shkruar ai në një postim të shpërndarë në InstaStory.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement