Hyseni acarohet shumë keq gjate takimit me Aden

Puntatën e sotme në Për’puthen po transmetohet takimi i Hysenit dhe Adës.

Hyseni është acaruar shumë me aden sepse ajo i vuri kusht që ai të telefononte Alvisën.

Ada është shprehur shumë dyshuese se Hyseni dhe Alvisa po bëjnë lojë të dy dhe kanë një lidhje jashtë,duke i mashtruar të gjithë.

Ada: E ke numrin?

Hyseni: Jo nuk e kam.

Ada: Pse nuk e mban mend?

Hyseni: Nuk ka lidhje a e mbaj mend.

Ada: Që të më bindësh, telefono Alvisën.

Hyseni: Si ta telefonoj Alvisën, po hajde të të jap një puthje.

Ada: Jo m ça puthje.

 

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement