I tha se ka një karrierë perfekte, Klea Huta i jep një përgjigje ndjekësit me një mesazh mjaft të fortë

Klea Huta është një ndër gocat më të përfolura të showbiz-it shqiptar, ku krahas paraqitjes së saj të kuruar në çdo dalje publike, një vëmendje të madhe e merr jeta private si dhe karriera e saj.

Prej vitesh është angazhuar në muzikë, por nuk ka lënë pas as moderimin. Po ashtu, bukuroshja ka krijuar dhe një akademi të veten për fëmijë.

Këto kanë mjaftuar që fansat e saj të mendojnë se gjithçka për Klean është perfekte.

Ajo komunikon shpesh me ndjekësit e saj në rrjete sociale, ku dhe tregon më shumë mbi jetën e saj. Së fundmi njëri prej ndjekësve e ka pyetur si ka arritur të ketë një karrierë dhe familje perfekte.

“Nuk ekziston perfektja në asgjë dhe askund, e gjitha është ekuilibër dhe menaxhim. Mos u lodhni për të qenë perfekt, por të vërtetë”, është përgjigjur Klea duke dhënë kështu dhe një mesazh mjaft me vlerë për të gjithë ndjekësit e saj.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement