Hyrje të reja sonte në “Big Brother Vip”? Ja cilët emra po përfliten

“Big Brother Vip” ka nisur transmetimin që para një jave. Pjesë e shtëpisë më të famshme janë 14 personazhe të njohura nga sfera të ndryshme të showbiz-it:

 • Ilir Shaqiri
 • Sheila Haxhiraj
 • Donald Veshaj
 • Paloma
 • Elhaid Cufi
 • Beniada Jakic
 • Sabiani
 • Semi Jaupaj
 • Granit Cana
 • Kledi Hysa
 • Arjola Demiri
 • Fifi
 • Ardit Cuni
 • Monika Lubonja

E teksa kanë kaluar 7 ditë që nga nisja e tij, duket se në spektaklin që do të transmetohet mbrëmjen e sotme do të ketë hyrje të reja. Pritet që do të jenë 3 emra të njohur të tjerë që do t’i bashkohen shtëpisë.

 

Një ndër banorët që përflitet se do të jetë pjesë e “BBV” është këngëtarja Beatrix Ramosaj, e cila në fillim të tetorit siç konfirmojnë burime të Prive.al ka qenë duke u përballur me COVID-19.

 

 

Po ashtu, flitet se sonte do të bashkohet edhe aktorja Ema Andrea.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement