Takimi i pare i Hysenit, Ada e  bombardon me pyetje lidhur me Alvisen

Puntatën e sotme në Për’puthen po transmetohet takimi i Hysenit dhe Adës.

Ada e bombardoi me pyetje dhe ngacmime në lidhje me Alvisën. Hyseni nuk ka dashur që t’i kthejë përgjigje Adës, e cila sërish ka këmbëngulur nëse ata kanë lidhje me njëri-tjetrin.

Hyseni ka treguar se ai ka sakrifikuar shumë në lidhje me jetën e tij, pasi kishte prindërit sëmurë.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement