‘A jeni gati’? Ava Max lajmëron fansat për projektin e radhës

Ava Max po vazhdon të shijojë suksese në indusrtinë e muzikës ndërkombëtare duke u renditur në listën e artistëve më të mirë.

Pas një sezoni veror të mbushur me koncerte, këngëtarja me origjinë shqiptare tashmë ka nisur punën për të sjëllë disa projekte të reja.

Ajo ka publikuar së fundmi disa forografi në Instagram në të cilat në të cilat dukej e veshur me shumë stil, në kostum ngjyrë rozë, dhe çizme të gjata me ngjyrë të zeza dhe taka të larta.

“Brenda pak javësh do të ndaj diçka shumë speciale me ju, a jeni gati?”, ka shkruar këngëtarja e njohur duke njoftuar fansat se mund të presin diçka të re nga ajo.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement