Pas daljes nga burgu, Fjolla Morina bën ndërhyrje estetike dhe kthehet në bionde

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, është duke e shijuar lirinë që pas daljes nga paraburgimi, ku qëndroi në paraburgim 40 ditë duke u akuzuar për trafikim të armëve dhe municionit në Shqipëri.

Para disa ditësh, ajo tregoi se ju nënshtrua disa ndërhyrjeve estetike, të cilat i tregoi publikisht përmes disa postimeve në Instagram.

Ndërkohë, sot këngëtarja ka publikuar disa poza provokuese, duke treguar se është bërë bionde. Fjolla shfaqet tepër elegante dhe padyshim ka marrë shumë komente nga fansat.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina)

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement