Oriola Marshi nuk i lë vend imaginatës, pozon me dekoltenë e hapur

Oriola Marashi dhe Eros Grezda dikur ishin çifti më i komentuar i estadës shqiptare.
Mirëpo, para disa muajsh ata bënë të ditur se janë ndarë nga njëri-tjetri dhe secili nga ata ka nisur jetën e tij.
Modelja shqiptare është kthyer përsëri të tërheqë me fotot provokuese në rrjetet sociale.
Në postimin e fundit, modelja i lë pak vend imagjinatës me fotot që ka publikuar në Instagram.
Ajo shfaqet në Turqi, me një veshje me dekolte të hapur që nxjerr në pah hiret e saj.
Vlen për t’u theksuar që Marashi është një prej personazheve shqiptarë më të ndjekur në “Instagram”, dhe ndër më të komentuarat në media.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement