Melinda Ademi ndez skënën në Zvicër, kap mat duke bërë ‘twerk’

Melinda Ademi është një nga këngëtaret më të suksesshmë të momentit e cila gjithmonë zgjon vëmendje të ndjekësit e saj.

Gjatë sezonit të verës ajo ka qenë shumë aktive në rrjete sociale me mbrëmje dhe koncerte të ndryshme madje edubet e Europës.

Mbrëmjen e djeshme ajo kishte organizuar një koncert në Zvicërr dhe fansat e kanë kapur ‘mat’ teksa ajo bënte ‘twerk’.

Kjo nuk ëshët hera e parë që këngëtarja shqiptare bën një kërcmi të tillë pasi ajo është komentuar shpesh-herë në mediat rozë për sensualitetin e saj.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement