Khloe Kardashian lë ndjekësit pa fjalë me paraqitjen e saj në ‘Saturday Nihgt Nive’

Khloe Kardashian ka shkëlqyer e gjitha ditën e djeshme gjatë paraqitjes në “Saturday Night”.

Ajo ka ndarë disa fotografi në rrjete sociale për të gjithë ndjekësit e saj.

“Ylli i the Keeping up with the Kardashian” u shfaq e veshur me një fustan ngjyrë të kuqe duke treguar të gjitha linjat trupore.

Ajo e përshtati fustanin me një palë këpucë me të njëjtën ngjyrë që i jepte dhe më shumë hijeshi pamjes së saj.

Fansat e kanë komplimentuar për paraqitjen teksa foto kanë marrë mijëra pëlqime.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement