“E doja më shumë se prindërit e fëmijët, e fala për 6 vite”, Arjola Demiri rrëfen tradhtinë nga ish-partneri i saj

Prova e kësaj jave në “Big Brother VIP” është mjaft interesante, ku banorët do të zhvillojnë biseda në çift rreth tematikave të ndryshme që lidhen gjithashtu me jetën e tyre, të caktuar nga produksioni. Konkurrentët e radhës për zhvillimin e kësaj prove ishin Arjola dhe Iliri.

Ajo që mori vëmendjen e të gjithëve ishte se gjatë bisedës, aktorja foli për tradhtinë nga ish-partneri i saj.
Ndër të tjera ajo tha se e kishte falur këtë veprim për 6 vite, por theksoi se gjërat sa vinin dhe përkeqësoheshin.

“Nuk mund ta besoja që personi që po më lutej mua të mos e tradhëtoja, më tradhëton vetë. Në fillim mendova se ishte mërzitur për faktin se fëmija i parë na doli vajzë dhe për këtë arsye tentova edhe dy shtatzënitë e tjera. Por ishte e kotë’’, u shpreh ajo.

“I shijonte jeta që kishte jashtë, se sa ajo brenda shtëpisë. Por, jam e bindur se nuk do të gjejë asnjëherë atë sinqeritet. E doja më shume se fëmijët, prindërit e mi, ishte qendra e universit, ishte adhurim për mua. E dorëzova veten time komplet te ai”, shtoi Arjola.

Demiri tha se ka qenë e detyruar të heqë dorë nga gjërat që ëndërronte, për t’iu përkushtuar fëmijëve, gjë për të cilën nuk është penduar aspak.

“Shikoja kolegët e mi në skenën e teatrit dhe i thosha vetes pse nuk jam edhe unë aty me ta. E shikoja veten thjesht si një amvisë që rrit fëmijët dhe kaq. Kam shijuar fëmijërinë e tyre. Kam qenë aty në vitet më të rëndësishme për ta’’, u shpreh ajo.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement