Basha e ngatërroi me Flamurin, përgjigja epike e Florit: Gjuha shkon ku dhemb dhëmbi

Aktori i humorit Florjan Binaj, komentoi në studion e “Ditë e Re” gafën e kreut të opozitës, Lulzim Basha, i cili ia  ngatërroi emrin me ‘Flamur’.

Gjatë një konference për protestën kundër rritjes së çmimeve, Lulzim Basha  tha edhe emrin e aktorit Florjan Binaj.

Mirëpo ai e ngatërroi emrin duke thënë ‘Flamur’.

“Unë besoj se është gjendje e momentit, gjuha shkon ku dhemb dhëmbi. Prandaj ka ngatërruar  Florin me Flamurin. Nuk ka problem, janë gjëra që ndodhin,” tha Flori.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement