Vlashent Sata me një vajzë në Big Brother VIP? Dojna Mema: Me leje, pa leje do futesha në shtëpi

Ditën e djeshme në emisionin “Goca dhe Gra” të moderuar nga Fatma, Olesia, Tea dhe Krista ka qenë e ftuar moderatorja Dojna Mema.

Ajo ka rrëfyer disa nga detajet për projektin e saj më të ri “Fun Club” si dhe ka komentuar fillimin e Big Brother VIP.

Moderatoret e kanë pyetur Dojnën se si do të reagonte nëse do të shihte të dashurin e saj Vlashentin, brenda shtëpisë së Big Brother me një vajzë tjetër.

“Do të futesha brenda, me lejë pa lejë do të futesha se e di edhe nga mund të futem. Do t’i çoja një gotë ujë a çfarë kishte nevojë nga gruaja”, ka thënë moderatorja duke qeshur.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement