Marina Vjolca lë pa fjalë ndjekësit, bën ndryshimin e papritur në pamje

Marina Vjollca ka surprizuar të gjithë ndjekësit me ‘look-un’ e ri më të cilin u shfaq.

Ajo ka publikuar disa foto në Instagram, ku ëshët shfaqur me flokët brune dhe në bazë të komenteve duket s endjeksit e kanë pritur mjaft mirë.

E padyshim si përherë ajo ka shkëlqyer me paraqitjen e saj të fundit.

Sjellim në vëmendje se Marina ka qenë brune shumë vite më parë, gjatë kohës që moderonte në Top Channel.

Bukuroshja është në pritje të ëmbël dhe së bashku me bashkëshortin e saj, artistin e njohur, Getoar Selimin së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement