Genta Ismajli konfirmon shtatzëninë: Gjithçka po bëhet më e çuditshme

Pas disa kohësh aludimesh, Genta Ismajli konfirmoi se ajo dhe partneri i saj, Usta do të bëhen prindër.

Në një video të postuar në Instagram, ku shfaqen të dy në makinë, këngëtarja shkruan:

“Gjithçka po bëhet më e çuditshme dhe unë pyet veten se kush je, kush në jetë do të bëhesh e kujt nga ne do t’i ngjasosh?”

Genta konfirmoi lidhjen me biznesmenin turk në nëntor 2019, ndërsa në shkurt tregoi se është fejuar dhe gjithçka është bërë serioze.

Në prill në “Ftesë në pesë” ajo u shpreh se vitin tjetër (2020) mund të bëhet nënë. Në lidhje me raportin e tyre, në një intervistë për “Prive”, Genta është shprehur:

“Unë dhe i dashuri im jemi njohur në një restorant. Jemi takuar aty, e kemi parë njëri-tjetrin dhe mendoj që ka qenë dashuri me shikim të parë.”

Asokohe, ata thanë se donin me patjetër të bënin fëmijë.

Për t’u bërë pjesë e page dhe grupit të “Maska.al” ne FB mjafton të klikoni:
Like Page
dhe Join Group
Advertisement